Ngjarje e çuditshme: Personi misterioz i përfshirë nga flakët sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:43 31-01-2017 Ngjarje e çuditshme: Personi misterioz i përfshirë nga flakët sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë (Video)

Një ngjarje e mistershme është kapur në kamera në rrugët e Nju Jorkut në SHBA.

Bëhet fjalë për një person që shihet teksa është i përfshirë nga flakët, e megjithatë vazhdon të ecë rrugës dhe të tregohet indiferent për atë që po ndodh, shkruan Newsbomb.al.

Personi që e filmon dëgjohet të thotë “Ky paska marrë zjarr. Zotëri a je mirë? Çfarë dreqin…?”.

Video është shpërndarë në Twitter nga “NYCFireWire”, me mesazhin “Vetëm në NYC! Nuk e dimë kush e filmoi apo kush është personi misterioz. Kujdes! Disi shqetësuese”.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SPD-ja fiton përkrahjen e elektoralit pasi Schulz vendos të sfidojë Merkelin
Austria ndalon vendosjen e perçes në vendet publike »
Article Logic
Execution time: 0.011236906051636
array(1) { ["section"]=> string(106) "ngjarje-e-cuditshme-personi-misterioz-i-perfshire-nga-flaket-sillet-sikur-nuk-ka-ndodhur-asgje-video-67249" }