Ngjarje e frikshme në SHBA, mijëra sorra në formë gjarpri ‘pushtojnë’ qiellin (Foto dhe Video)

Publikuar tek: bota, më 14:39 26-01-2017

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot në SHBA, ku sorrat kanë ‘pushtuar' qiellin dhe i kanë bërë të gjitha makinat të ulin shpejtësinë dhe të krijojnë trafik.

Nëpërmjetë videos së publikuar nga 'Daily Mail’ shihet momenti i frikshëm ku mijëra sorra zbresin mbi udhëtarët përgjatë një autostrade pa pagesë në Houston.

Në video, zogjtë duket sikur fluturojnë në formën e një gjarpri duke krijuar trafik të rënduar në autostradë.

Qytetarët e përshkruajnë ngjarjen si skenë nga një film horror i 1963 Alfred Hitchcock, Zogjtë.

shba.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti i Meksikës dënon vendimin e Donald Trump: Nuk do paguajmë ne për murin
SHBA sërish në protesta, kundërshtojnë politikat të Trump për emigracionin »
Article Logic
Execution time: 0.010815858840942
array(1) { ["section"]=> string(95) "ngjarje-e-frikshme-ne-shba-mijera-sorra-ne-forme-gjarpri-pushtojne-qiellin-foto-dhe-video-66749" }