Ngjarje e rëndë, 19-vjeçari shkon për t’u larë por mbytet në liqen

Publikuar tek: aktualitet, më 14:43 14-05-2017 Ngjarje e rëndë, 19-vjeçari shkon për t’u larë por mbytet në liqen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vidhisht të Roskovecit, ku një 19-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në liqenin e Krujanit.

Njoftimi paraprak nga policia:

Në datën 14.05.2017, ora 14:00, ka shkuar për tu larë dhe është mbytur në liqenin e Kurjanit, Roskovec, shtetasi S.Sh,19 vjeç, banues në fshatin Vidhisht, Roskovec.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas debatit me demokratët, Edi Rama publikon videon që i nxjerr zbuluar
Sulmet masive kibernetike pritet të rifillojnë nesër »
Article Logic
Execution time: 0.0098850727081299
array(1) { ["section"]=> string(71) "ngjarje-e-rende-19-vjecari-shkon-per-t-u-lare-por-mbytet-ne-liqen-78607" }