Ngjarje e rendë, babai vret veten në ditën e dasmës së vajzës

Publikuar tek: bota, më 08:12 16-09-2019 Ngjarje e rendë, babai vret veten në ditën e dasmës së vajzës Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe që ka marrë vëmendjen e mediave ndërkombëtare. Një burrë ka vrarë veten ditën e dasmës së vajzës së tij.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në Pensilvani të SHBA-ve. Viktima vrau veten duke hedhur shtëpinë në erë. Trupi i tij u gjet nën rrënojat e shtëpisë së shkatërruar.

Ishin të afërmit e tij që njoftuan policinë për atë që kishte ndodhur.

Vajza e viktimës është në gjendje të rënduar psikologjike, ndërsa ka thënë që nuk e kupton dot arsyen se pse i ati bëri këtë veprim në ditën e dasmës së saj. Ajo deklaroi po ashtu se i ati kishte kohë që shfaqte probleme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084609985351562
array(1) { ["section"]=> string(67) "ngjarje-e-rende-babai-vret-veten-ne-diten-e-dasmes-se-vajzes-178600" }