NGJARJE E RËNDË: Burri godet me thikë të shoqen, gruaja përfundon në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 12:05 09-03-2017 NGJARJE E RËNDË: Burri godet me thikë të shoqen, gruaja përfundon në spital Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash ku një burrë ka goditur me thikë bashkëshorten e cila ndodhet në spital.

Sipas policisë, më datë 09.03.2017, ora 10:05, shtetasi Arben Hoxha, 53 vjeç, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen L.H, 52 vjeçe, banuese në fshatin Kuqar, Patos, e cila ndodhet e shtruar në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se është shoqëruar autori dhe po kryen veprimet për arrestimin e tij.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis pas 17 vitesh rikonstruksioni i “Shkollës së Kuqe”, Veliaj: Ecim shpejt me ndërtimin e shkollës ‘Hoxha Tahsin’”
Komisioni i Ekonomisë shkarkon Enkelejda Shehin e AMF-së »
Article Logic
Execution time: 0.010771989822388
array(1) { ["section"]=> string(79) "ngjarje-e-rende-burri-godet-me-thike-te-shoqen-gruaja-perfundon-ne-spital-71309" }