Ngjarje e rëndë në Amerikë, vdes shqiptarja nga të shtënat me armë (ZBARDHET IDENTITETI)

Publikuar tek: bota, më 08:19 10-11-2016

Të shtëna armësh në Fayetteville në Karolinën e Veriut jashtë një club-i.

Ngjarja ka ndodhur të martën në mbrëmje jashtë club-it ku po qendronte shqiptarja bashkë me një shtetas tjetër.

Jashtë ambienteve janë dëgjuar disa të shtëna dhe mësohet se plumbi i fundit ka kapur 40 vjeçaren shqiptare me banim në Boston, e identifikuar si Albana Nika.

Policia ka nisur menjëherë hetimet më për ngjarjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025881052017212
array(1) { ["section"]=> string(91) "ngjarje-e-rende-ne-amerike-vdes-shqiptarja-nga-te-shtenat-me-arme-zbardhet-identiteti-59040" }