Ngjarje e rëndë në Fier, një person bie nga ballkoni i pallatit dhe gjen vdekjen

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 21-05-2017 Ngjarje e rëndë në Fier, një person bie nga ballkoni i pallatit dhe gjen vdekjen

Një person ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi ka rënë nga ballkoni i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes në lagjen Manush Alimani në Fier.

Sipas policisë ka rënë nga pallati shtetasi I. K, rreth 80 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen e mënjëhershme. Shkaku dyshohet se vuante me sëmundje mendore. Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se viktima është vet hedhur nga pallati. Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 2 tragetet e linjës Bari-Durrës nisen 3 orë me vonesë, ç’ka ndodhur?
Autobuzi turistik i papërmbajtshëm i këputen frenat në mes të rrugës dhe përplaset me godinën »
Article Logic
Execution time: 0.010179996490479
array(1) { ["section"]=> string(85) "ngjarje-e-rende-ne-fier-nje-person-bie-nga-ballkoni-i-pallatit-dhe-gjen-vdekjen-79394" }