Ngjarje e rëndë në Itali, 24-vjeçarja përdhunohet nga 3 djem në ashensor

Publikuar tek: bota, më 10:10 07-03-2019 Ngjarje e rëndë në Itali, 24-vjeçarja përdhunohet nga 3 djem në ashensor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mediat raportojnë se një vajzë 24-vjeçare është përdhunuar nga tre të rinj në stacionin hekurudhor të Circumvesuviana të San Giorgio a Cremano, në Napoli.

Ngjarja ka ndodhur në një ashensor të stacionit. Vajza e re, e cila jeton në Portici (Napoli), u transportua në spitalin Villa Betania. 24-vjeçarja u gjet pranë ashensorit duke qarë dhe klithur dhe në telefon i tregonte nënës së saj se çfarë kishte pësuar.

E reja në gjendje shoku ka denoncuar në polici, ndërsa po punohet për kqyrjen e kamerave të sigurimit. 

ASHENSOR.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012104988098145
array(1) { ["section"]=> string(78) "ngjarje-e-rende-ne-itali-24-vjecarja-perdhunohet-nga-3-djem-ne-ashensor-155490" }