Ngjarje e rëndë në Itali, 4 vjeçarja nga Shqipëria bie nga dritarja

Publikuar tek: bota, më 16:53 09-10-2017 Ngjarje e rëndë në Itali, 4 vjeçarja nga Shqipëria bie nga dritarja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në itali. 4 vjeçarja shqiptare ka rënë nga dritarja, si pasojë ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Mediat italiane bëjnë me dije se vogëlushja ka rënë nga dritarja e katit të parë nga një largësi e konsiderueshme, prej katër metrash.

Identiteti i 4 vjeçares ende nuk është bërë i ditur, sakaq mësohet se si pasojë e goditjeve që ka marrë ndodhet në gjendje të rëndë per jeten.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm në Itali, një avion i paidentifikuar fluturon mbi Romë
Trondit kolumbiania që parashikoi tërmetet dhe fitoren e Donald Trump: Presidenti amerikan nuk do e përfundojë mandatin, diçka e keqe do t’i ndodhë »
Article Logic
Execution time: 0.011005163192749
array(1) { ["section"]=> string(72) "ngjarje-e-rende-ne-itali-4-vjecarja-nga-shqiperia-bie-nga-dritarja-95284" }