NGJARJE E RËNDË në Kamëz/ Denoncojnë prindërit: 22-vjeçari na përdhunoi vajzën e mitur! Arrestohet i riu (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:46 29-01-2020 NGJARJE E RËNDË në Kamëz/ Denoncojnë prindërit: 22-vjeçari na përdhunoi vajzën e mitur! Arrestohet i riu (EMRI) Ilustruese

Ditën e djeshme është denoncuar një ngjarje e rëndë në Kamëz, Tiranë.

Sipas denoncimit, 22-vjeçari Ardit Domi ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

Sipas raportimeve nga policia, pas ngjarjes vajza ka folur me prindërit dhe kanë qenë ata që e kanë denoncuar këtë rast te uniformat blu të cilët kanë arrestuar të riun.

Ndërkaq, Ardit Domi nuk e ka pranuar krimin por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISE- Tiranë:

Specialistët për hetimin e krimit  në Komisariatin nr 5, kanë kryer  arrestimin në flagrance të  shtetasit , A.D, 22 vjeç, banues ne fshatin Resk, Kukës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës se saj, me një shtetase të mitur. Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071492195129395
array(1) { ["section"]=> string(96) "ngjarje-e-rende-ne-kamez-denoncojne-prinderit-22-vjecari-na-perdhunoi-vajzen-e-mitur-emri-193498" }