Ngjarje e rëndë në Korçë, 19-vjeçarja i jep fund jetës me fotoksinë, si e gjetën familjarët (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 30-03-2018 Ngjarje e rëndë në Korçë, 19-vjeçarja i jep fund jetës me fotoksinë, si e gjetën familjarët (DETAJE)

Foto ilustruese

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 19-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë. Ngjarja ka ndodhu orët e para të mëngjesit të sotëm.

Burime nga policia bën me dije se më datë 30.03.2018, rreth orës 04:45, jemi njoftuar se në Spitalin e Korçës, ka shkuar e shoqëruar nga familjarët shtetasja E.H, rreth 19 vjeçe, banuese në fshatin Dishnicë.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se 19-vjeçarja ka konsumuar fostoksinë në banesë, ku më pas në Spital ka ndërruar jetë.

Materialet për veprime të mëtejshme hetimore i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë.

Kujtojmë se pak ditë më parë një tjetër vajzë i dha fund jetës duke konsumuar fotoksinë në Korçë .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen në Vlorë, kapet hajduti. Përplaset një person, në gjendje të rëndë për jetën
Tentoi të grabiste dhe u qëllua me armë nga pronari i shtëpisë, zbulohet identiteti i të riut shqiptar në Itali (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010668039321899
array(1) { ["section"]=> string(103) "ngjarje-e-rende-ne-korce-19-vjecarja-i-jep-fund-jetes-me-fotoksine-si-e-gjeten-familjaret-detaje-115038" }