Ngjarje e rëndë në Peshkopi, 6-vjeçari PLAGOSET me kallashnikov

Publikuar tek: aktualitet, më 06:35 19-06-2019 Ngjarje e rëndë në Peshkopi, 6-vjeçari PLAGOSET me kallashnikov

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të zonës së Martaneshit.

Mësohet se një fëmijë 6-vjeçar është plagosur me breshëri kallashnikovi dhe ka marrë 3 plumba në pjesën e fytyrës.

I mituri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spital. Burime bëjnë me dije se pritet mbërritja e helikopterit për ta transportuar drejt Tiranës.

Sakaq, nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë. 

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053107976913452
array(1) { ["section"]=> string(69) "ngjarje-e-rende-ne-peshkopi-6-vjecari-plagoset-me-kallashnikov-168798" }