Ngjarje e rëndë në Selanik/ Hidhet nga mbikalimi, plagos motoçiklistin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:06 16-09-2019 Ngjarje e rëndë në Selanik/ Hidhet nga mbikalimi, plagos motoçiklistin

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Selanik të Greqisë.

Një burrë, i cili kishte qëllim të vetëvritej u hodh nga mbikalimi dhe shkaktoi plagosjen e një 28-vjeçari.

Sipas mediave greke, ky i fundit ishte mbi një motoçikletë.

Si pasoje shoferi i motorit u plagos duke u përpjekur që të shmangte burrin që u hodh sipër tij. Ai u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025479078292847
array(1) { ["section"]=> string(75) "ngjarje-e-rende-ne-selanik-hidhet-nga-mbikalimi-plagos-motociklistin-178691" }