Ngjarje e rëndë në Shqipëri: Po kulloste bagëtitë, bie në humnerë gruaja 44 vjeçe

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 09-02-2017 Ngjarje e rëndë në Shqipëri: Po kulloste bagëtitë, bie në humnerë gruaja 44 vjeçe Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Shqipërisë ku një grua ka rënë në humnerë.

Gruaja e identifikuar si Zana Jashkurti, 44 vjeçe po kulloste bagëtitë  në fshatin Qarr në zonën e Martaneshit kur ka rrëshkitur si pasojë e akullit.

Dyshohet se Jashkurti ka ndërruar jetë  si pasojë e dëmtimeve në kokë por ende nuk ka një konfirmimi për këtë dhe pritet të mësohet në orët në vazhdim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kanos Prokurorin brenda në Gjykatë, policia i kontrollon shtëpinë dhe zbulon 76 kile drogë (NGJARJA ME DETAJE NGA KRUJA)
Ambasada e SHBA prezanton dy ekspertët që do monitorojnë vetting-un, e dhëna e fortë: Kanë punuar në mijëra çështje kriminale »
Article Logic
Execution time: 0.010267019271851
array(1) { ["section"]=> string(85) "ngjarje-e-rende-ne-shqiperi-po-kulloste-bagetite-bie-ne-humnere-gruaja-44-vjece-68182" }