Ngjarje e rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja pret damarët në mes të Bulevardit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 20-10-2020 Ngjarje e rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja pret damarët në mes të Bulevardit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit", teksa mësohet se një e re ka dëmtuar veten e saj duke prerë damarët e duarve.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30, dhe gruaja, identiteti i së cilës ende nuk bëhet me dije, është dërguar në spital me urgjencë. Motivet e kësaj ngjarje të rëndë mbeten ende të paqarta.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident te ‘Tre Dëshmorët’ në Tiranë, motori plagos 75-vjeçaren, drejtuesi shoqërohet në komisariat
Çështja e detit në Hagë, Fuga i shqetësuar: Po nëse vendimi jepet kundër nesh... »
Article Logic
Execution time: 0.010955095291138
array(1) { ["section"]=> string(78) "ngjarje-e-rende-ne-tirane-30-vjecarja-pret-damaret-ne-mes-te-bulevardit-224472" }