Ngjarje e rëndë në TIRANË: Babai tenton të qëllojë me thikë djalin 24-vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 14:39 29-01-2018 Ngjarje e rëndë në TIRANË: Babai tenton të qëllojë me thikë djalin 24-vjeçar

Një ngjarje e momenteve të fundit raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet, ku babai Nikolin Suli, 54 vjeç ka tentuar të qëllojë të birin A. Suli 24 vjeç me thikë.

Mësohet se autori nën efektin e alkoolit ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj të birit, e ndërsa situata ka degraduar dhe babai ka tentuar ta qëllojë 24 vjeçarin me thikë djalin. Krimi në familje është parandaluar nga forcat e policisë pas denoncimit të bërë nga vetë i biri. Policia, sakaq, ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i ri jep alarmin në Tiranë: Është bllokuar sistemi, radhë pafund
Tatimorët BLLOKOJNË Skipistën e Dardhës, mijëra pushues kthehen mbrapsht të zhgënjyer »
Article Logic
Execution time: 0.011414051055908
array(1) { ["section"]=> string(82) "ngjarje-e-rende-ne-tirane-babai-tenton-te-qelloje-me-thike-djalin-24-vjecar-108361" }