Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet një person i vdekur në një kabinë elektrike (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:18 18-03-2017 Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet një person i vdekur në një kabinë elektrike (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një person është gjetur i vdekur në një kabinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Mine Peza’.

Viktima është identifikuar si Rigels Patoku, 36 vjeç dhe mësohet se i përket komunitetit rom.

Rrethanat mbeten ende të paqarta, ndërkohë që dyshohet se personin e ka zënë korrenti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosi 9 persona në Gjermani, publikohen pamjet kur shqiptari sulmon me sëpatë kalimtarët (Video)
Përplasja/ Agron Tufa i publikon dokumentin Dritan Hilës: Ja kush ishte yt atë »
Article Logic
Execution time: 0.0097489356994629
array(1) { ["section"]=> string(88) "ngjarje-e-rende-ne-tirane-gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-nje-kabine-elektrike-emri-72386" }