Ngjarje e rëndë, përdhunohet 33-vjeçarja në hotel, njihej me autorin (DETAJE)

Publikuar tek: rajon, më 17:45 20-01-2021 Ngjarje e rëndë, përdhunohet 33-vjeçarja në hotel, njihej me autorin (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan, Kosovë ku një 33-vjeçare është përdhunuar nga një 29-vjeçar.

Mediat vendase bëjnë me dije se shtetasi me inicialet P.M., 29 -vjeçar, dyshohet se ka përdhunuar shtetasen D.K., 33-vjeçare.

Prokuroria Themelore e Gjilanit ka paraqitur kërkesë në Gjykatën Themelore të Gjilanit për caktimin e masës së paraburgimit ndaj 29 vjeçarit.

Dyshoeht se viktima dhe abuzuesi njiheshin. Sipas informacioneve të para 33-vjeçarja u përdhunua në një hotel. Autori dyshohet se ke lidhur viktimën dhe më pas ka kryer marrdhënje seksuale kundër dëshirës së saj.

“Gjilan 18.01.2021 – 08:00. Është arrestuar  i  dyshuari  mashkull kosovar për shkak të dyshimit se i njëjti në një motel ka dhunuar viktimën femër kosovare. Viktima ka kryer ekzaminimet mjekësore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”, njoftoi policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KQZ nuk i lejon kandidimin për deputet, reagon Albin Kurti: Nuk jam në dijeni për vendimin
Shifra të LARTA të viktimave nga Covid-19 në Itali dhe Greqi, QINDRA raste të reja në një ditë (BILANCI) »
Article Logic
Execution time: 0.0090329647064209
array(1) { ["section"]=> string(80) "ngjarje-e-rende-perdhunohet-33-vjecarja-ne-hotel-njihej-me-autorin-detaje-235737" }