NGJARJE E RËNDË/ Shpallet në kërkim GARDISTI, masakroi me leva një person

Publikuar tek: aktualitet, më 10:56 25-12-2019 NGJARJE E RËNDË/ Shpallet në kërkim GARDISTI, masakroi me leva një person

Shpallet në kërkim gardisti i Gardës së Republikës, Mariglen Hoxhallari.

Sipas policisë, ditën e djeshme, gardisti 35 vjeçar ka dhunuar bashkë me disa persona të tjerë shtetasin Ismet Llesho.

Hoxhallari tashmë është nën akuzë për ‘vrasje e mbetur në tentative’ ndërsa ende policia nuk ka mundur të bjerë në gjurmët e 35 vjeçarit.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë janë ende të pazbardhura. 

NJOFTIMI I POLICISË:

Policia e Tiranes ka shpallur ne kerkim efektivin e Gardes se Republikes M.H., i dyshuar per vepren penale “Vrasja me dashje, e mbetur në tentativë".

Ngjarja ka ndodhur në datë 24.12.2019 dhe materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

35 vjeçari, dyshohet se ne bashkepunim me persona te tjerë (punohet për identifikimin e kapjen e tyre) kanë goditur me sende të forta nje shtetas, i cili po merr ndihmen mjekesore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elektriçisti ngatërron fijet e korentit, djeg paisjet elektrike në gjysmën e fshatit
Krishtlindja, mesazhi i fortë i Ipeshkvit të Lezhës: Tërmeti zbuloi Shqipërinë e vërtetë, të korrupsionit dhe varfërisë »
Article Logic
Execution time: 0.01652193069458
array(1) { ["section"]=> string(78) "ngjarje-e-rende-shpallet-ne-kerkim-gardisti-masakroi-me-leva-nje-person-190326" }