Ngjarje e rëndësishme në jetën e “Drejtoreshës së Tatimeve”: Së shpejti nënë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 05-10-2016 Ngjarje e rëndësishme në jetën e “Drejtoreshës së Tatimeve”: Së shpejti nënë...

Fama e saj tejkaloi spektaklin “Portokalli” kur imitoi drejtoreshën e Tatimeve Brisida Shehaj.

Aktorja Delinda Zhupa u kthye në personazhin më të përfolur të ditës për javë e javë të tëra, imitim pas imitimi.

Në jetën e Delindës tashmë ka një zhvillim të rëndësishëm.
Aktorja është shtatzënë dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Delinda Zhupa dhe bashkëshorti i saj Eldoni. "Për një birrë me babin Eldon", shkruan aktorja.

eldon.png

d.jpg

del.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093009471893311
array(1) { ["section"]=> string(79) "ngjarje-e-rendesishme-ne-jeten-e-drejtoreshes-se-tatimeve-se-shpejti-nene-55136" }