NGJARJE E TMERRSHME, masakrohen me thikë dy të rinj në Tiranë, vdes 27-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 10-05-2017 NGJARJE E TMERRSHME, masakrohen me thikë dy të rinj në Tiranë, vdes 27-vjeçari Foto ilustruese

Ngjarje e rëndë raportohet këto minuta në Tiranë. Një 27 vjeçar ka mbetur i vdekur si pasojë e plagëve të marra në konflikt e sipër me një tjetër person.

Sipas informacioneve paraprake, dy të rinj janë konfliktuar me thikë në fshatin Çekrezë dhe për pasojë viktimë ka mbetur 27 vjeçari Altin Kodra, i cili ka marrë plagë të rënda në bark dhe ka ndërruar jetë në spital.

Sakaq, policia ka arrestuar menjëherë autorin e ngjarjes të identifikuar si Vladimir Luli.

Hetimet kanë nisur për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave që çuan në këtë tragjedi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosja e 5 personave, policia arreston shoferin e "Mercedes Benz" dhe jep detaje të hollësishme për ngjarjen e rëndë
Ngacmoi seksualisht nxënësen, pezullohet mësuesi i matematikës në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.011040925979614
array(1) { ["section"]=> string(82) "ngjarje-e-tmerrshme-masakrohen-me-thike-dy-te-rinj-ne-tirane-vdes-27-vjecari-78121" }