Ngjarje e tmerrshme në Krujë, burri tenton të vrasë gruan oficere policie. Ç’ndodhi në minutat e fundit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:59 12-04-2017 Ngjarje e tmerrshme në Krujë, burri tenton të vrasë gruan oficere policie. Ç’ndodhi në minutat e fundit

Pak minuta më parë policia e Krujës ka mundur të parandalojë një krim brenda familjes Boja.

Genci Boja ka kërcënuar me automatik bashkëshorten e tij me inicalet L. B e cila është oficere policie. Farmirësisht në minutat e fundit, ngjarja është parandaluar pasi aty kanë mbërritur forcat e policisë.

Autori Genci Boja, 54 vjeç është vënë menjëherë në pranga dhe akuzohet për “Dhunë në familje dhe armëmbajtje pa leje”.

Zyrtarët blu kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miratohet projekti për Qendrën Historike të Vlorës, ja si do duket (Foto)
Shndërroi një fabrikë në laborator modern droge, kush është GRUAJA nga SKRAPARI e arrestuar sot dhe si bashkëpunonte me shoferin »
Article Logic
Execution time: 0.010621070861816
array(1) { ["section"]=> string(107) "ngjarje-e-tmerrshme-ne-kruje-burri-tenton-te-vrase-gruan-oficere-policie-c-ndodhi-ne-minutat-e-fundit-74953" }