Ngjarje e tmerrshme, nëna infermiere mbyll të bijën anoreksike në valixhe dhe e hedh në det: Pse mori vendimin ekstrem

Publikuar tek: bota, më 14:19 06-04-2017 Ngjarje e tmerrshme, nëna infermiere mbyll të bijën anoreksike në valixhe dhe e hedh në det: Pse mori vendimin ekstrem

Një nënë 48 vjeçare ruse ka bërë një krim të tmerrshëm, duke hedhur trupin e vajzës së  saj të vdekur në det. Viktima ishte Katerina Laktionova, 25 vjeçe, modele dhe peshonte vetëm 35 kg. Trupi i vajzës u gjet nga peshkatarët italianë.

Mamaja e saj punonte si infermiere në Itali, për të emigruar më pas për në Rusi. Pasi ka zhdukur trupin e vajzës së saj, nëna u ka thënë miqve të saj se nuk e përballonte dot më këtë tragjedi. E përfshirë nga dhimbja nëna i është shprehur partnerit të saj se kishte vepruar "në gjëndje shoku, dhe e kishte mbyllur trupin e saj ne valixhe dhe e kishte hedhur në det”. Ajo e kishte mbajtur  trupin e vajzës një javë në shtëpi para se ta hidhte ne det.

48-vjecarja u shpreh se e shihte të bijën si të vdekur çdo ditë, deri sa mori vendimin ekstrem për ta mbyllur në valixhe dhe për ta hedhur në det. Policia po heton për vdekjen e Katerinës pasi nuk dihet nëse versioni i nënës është i vërtetë.

nen.jpg

beb1.jpg

nen2.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010275840759277
array(1) { ["section"]=> string(122) "ngjarje-e-tmerrshme-nena-infermiere-mbyll-te-bijen-anoreksike-ne-valixhe-dhe-e-hedh-ne-det-pse-mori-vendimin-ekstrem-74299" }