NGJARJE HORROR/ Babai djeg me acid djalin e tij 25-vjeçar

Publikuar tek: bota, më 15:36 28-03-2019 NGJARJE HORROR/ Babai djeg me acid djalin e tij 25-vjeçar

Një 25-vjeçar me emrin Joe Davies në Britani është viktimë e sulmit nga babai i tij me një acid të rëndë që i la shenja në të gjithë trup.

25-vjeçari u shtrua në spital pasi kishte pësuar djegie të rënda në fytyrë dhe në trup. Sipas the Mirror, 25-vjeçari kishte një konflikt me babain e tij dhe ai e dogji me acid.

Tashmë babai do përballet me drejtësinë për atë që i bëri  fëmijës së tij dhe do duhet të paguajë të gjitha shpenzimet për një operacion plastik të të birit.

Siç duket dhe në fotografi 25-vjeçari ka pësuar shenja të dukshme nga acidi.

55575740_389167015248928_93757929185869824_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013331174850464
array(1) { ["section"]=> string(63) "ngjarje-horror-babai-djeg-me-acid-djalin-e-tij-25-vjecar-158266" }