NGJARJE HORROR/ Përdhunohet dhe vritet me gurë politikania kurde

Publikuar tek: bomb-video, më 12:48 14-10-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072669982910156
array(1) { ["section"]=> string(70) "ngjarje-horror-perdhunohet-dhe-vritet-me-gure-politikania-kurde-181995" }