Ngjarje makabre/Burri rreh ish-gruan e tij dhe i vret djalin para se të vetëvritej (DETAJE SHOKUESE-FOTO)

Publikuar tek: bota, më 14:22 15-03-2019 Ngjarje makabre/Burri rreh ish-gruan e tij dhe i vret djalin para se të vetëvritej (DETAJE SHOKUESE-FOTO)

Një burrë me emrin Robert Goodwin në qytetin e Stoke në Angli është vetëvrarë pasi  ka dhunuar ish-gruan e tij dhe ka vrarë djalin e saj 19-vjeçar.

Robert u nda nga bashkëshortja e tij Morris para 2 muajsh, pasi gruaja i tha se ndihej nën presion psikologjik nga burri i saj.

Robert nuk e ka marrë me qetësi lajmin e ndarjes dhe ushtroi dhunë ndaj gruas e cila e denoncoi dhe prej asaj kohë gruaja kishte marrë nga policia masë për vetëmbrojtje.

Bashkëshortja e Goodwin kishte një djalë  nga martesa e saj e kaluar. Djali 19-vjecar Nathan Bates u gjet në shtëpinë e tij i vrarë pasi Robert kishte mbajtur fshehurazi çelesat e shtepisë së ish-gruas së tij. Goodwin e goditi djalin 19-vjecçr 2 herë me armë në gjoks.

Ai shkruajti një mesazh në të cilin tha se ndihej i lumtur që i shkaktoi ish gruas së tij dhimbjen maskimale dhe pas kësaj qelloi edhe veten.

Lajmi ka shokuar të gjithë publikun Britanik dhe është bërë tashmë i njohur në të gjithë Europen.

 

53766694_344421456168455_3034090061831340032_n.png

53786407_460835444653289_7469584281120014336_n.png

 

53792584_269561363951302_7987247734300082176_n.png

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013136863708496
array(1) { ["section"]=> string(110) "ngjarje-makabre-burri-rreh-ish-gruan-e-tij-dhe-i-vret-djalin-para-se-te-vetevritej-detaje-shokuese-foto-156530" }