NGJARJE MAKABRE/ E  përdhunonte vazhdimisht, babai vret djalin e tij 8-vjeçar dhe gruan (DETAJE- PAMJE TË RËNDA)

Publikuar tek: bota, më 11:03 04-03-2019 NGJARJE MAKABRE/ E  përdhunonte vazhdimisht, babai vret djalin e tij 8-vjeçar dhe gruan (DETAJE- PAMJE TË RËNDA)

34 vjeçari vret gruan dhe djalin: Jetën ta dhashë unë dhe kam të drejtë të ta marr!

 

Një burrë 34-vjeçar ka vrarë sot në Moskë djalin e tij 8-vjecar dhe gruan e tij 29-vjeçare. Savva Nikitin vrau më një thikë djalin e tij duke e prerë 62 herë dhe pas kesaj, mbyti gruan e tij.

Burri deklaroi se ai e përdhunonte djalin dhe ngaqë ai kundërshtoi, e vrau. “Jetën ia dhashë unë dhe si baba kam çdo të drejtë t'ia marr kur ta vendos unë,” i tha 34-vjecari policisë ruse referuar aktit makabër të vrasjes së të birit.

Rusi mbahet në spital pasi ka pësuar goditje pas arrestimit nga operacioni policor që zgjati një ditë të tërë me policë të armatosur.

 

52989665_2109054125844348_6143991463282737152_n.png53264946_247635316145836_3194033067681382400_n.png53456053_605424213218879_6094321850131677184_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014172792434692
array(1) { ["section"]=> string(113) "ngjarje-makabre-e-perdhunonte-vazhdimisht-babai-vret-djalin-e-tij-8-vjecar-dhe-gruan-detaje-pamje-te-renda-155066" }