Ngjarje tragjike, humb jetën 10-vjeçarja pasi goditi kokën gjatë orës së fiskulturës

Publikuar tek: rajon, më 16:29 25-11-2020 Ngjarje tragjike, humb jetën 10-vjeçarja pasi goditi kokën gjatë orës së fiskulturës Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Palermo të Italisë.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht gjatë orës së Fiskulturës në shkollën “Vittorio Emanuele Orlando”, raportojnë mediat fqinje.

Sipas hetimeve, vajza e mitur po kryente një ushtrim mësimor, teksa i ka rrëshqitur këmba dhe ka goditur kokën. Gotja fatale i ka marrë jetën. Mësuesit janë përpjekur t’i japin ndihmën e parë, por pa asnjë rezultat.

Karabinierët kanë marrë në pyetje dëshmitarët okularë, nxënësit dhe mësusit, ndërkohë që shkolla i ka shprehur ngushëllimet familjarëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U zhvesh dhe u lidh në mal, 28-vjeçari shqiptar e inskenoi gjithë rrëmbimin e tij
»
Article Logic
Execution time: 0.011965990066528
array(1) { ["section"]=> string(90) "ngjarje-tragjike-humb-jeten-10-vjecarja-pasi-goditi-koken-gjate-ores-se-fiskultures-229094" }