NGJARJE TRAGJIKE në Librazhd, shkon të punojë por e zë pompa e betonit dhe ndërron jetë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:59 25-09-2020 NGJARJE TRAGJIKE në Librazhd, shkon të punojë por e zë pompa e betonit dhe ndërron jetë ilustruese

Një ngjarje tragjike raportohet nga Librazhdi ku ka humbur jetën një person.

Policia bën me dije se sot, rreth orës 12:00,  në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K.K.,duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011476993560791
array(1) { ["section"]=> string(93) "ngjarje-tragjike-ne-librazhd-shkon-te-punoje-por-e-ze-pompa-e-betonit-dhe-nderron-jete-221621" }