Ngjarje tragjike në Tiranë, humb jetën foshnja 2 muajshe, nisin menjëherë hetimet

Publikuar tek: aktualitet, më 17:13 06-03-2017 Ngjarje tragjike në Tiranë, humb jetën foshnja 2 muajshe, nisin menjëherë hetimet

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Tiranë ku një foshnje ka humbur jetën në Qendrën Spitalore "Nënë Tereza" në Tiranë.

Sipas Report Tv, foshnja është çuar me urgjencë në spital dhe sipas Policisë së Tiranës dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Menjëherë Policia e Tiranës dhe Prokuroria kanë nisur hetimet për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes.

Burime nga Policia bëjnë me dije se foshnja po trajtohej nga mjekët dhe më pas ka ndërruar jetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr masiv me thika në Tiranë, plagosen dy të rinj
Ndahet nga jeta ish-biznesmeni dhe sportisti i njohur Muhamet Malo »
Article Logic
Execution time: 0.012789964675903
array(1) { ["section"]=> string(85) "ngjarje-tragjike-ne-tirane-humb-jeten-foshnja-2-muajshe-nisin-menjehere-hetimet-70965" }