Ngjarje tragjike, një zjarr i fuqishëm u merr jetën 19 jetimëve

Publikuar tek: bota, më 07:06 09-03-2017 Ngjarje tragjike, një zjarr i fuqishëm u merr jetën 19 jetimëve

Të paktën 19 persona kanë humbur jetën, mes e tyre 17 vajza.

Shkak është bërë një zjarr i fuqishëm që ka përfshirë një jetimore për fëmijë në Guatemala.

Nga zjarri janë plagosur edhe 25 persona tjerë, gjendja e të cilëve është e rëndë, pasi plagët janë të shkallës së 2 dhe të 3-të, shkruan kosovapress.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gërmoi vrimën e miut, zbulon shpellën e lashtë të Kalorësve Templarë (Foto)
Rrëfen gjenerali amerikan: Rusia po kërcënon NATO-n me raketa atomike »
Article Logic
Execution time: 0.013447999954224
array(1) { ["section"]=> string(68) "ngjarje-tragjike-nje-zjarr-i-fuqishem-u-merr-jeten-19-jetimeve-71268" }