Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:17 05-10-2016 Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’

Një ngjashmëri e llahtarshme! Ministres sonë të Mbrojtjes i mbërrin nga Hollanda homologia, Jeanine Hennis-Plasschaert dhe duhet thënë se kanë befasuar.

Njësoj si dy pika uji! Dy gra ministre në dy dikastere shumë të rëndësishme, por të konsideruara ‘’burrash’’ dolën para gazetarëve në Tiranë në konferencën e tyre të shtypit.

Të dyja bionde, me flokë jo të gjatë, veshur me xhaketa të zeza dhe pantallona dhe tepër të përmbajtura e të qeta në deklaratën e tyre.

Të përmbajtura njëkohësisht edhe në tonalitetet e grimit, po ashtu edhe në bizhuteri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrallë, Policia procedon mjekun nga Kamza për statusin në Facebook
10 ton drogë, 6 në pranga. Policia mësyn në lokalin në Vlorë, sasia tjetër kapet në Leçe (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012912034988403
array(1) { ["section"]=> string(103) "ngjashmeri-e-llahtarshme-kodhelit-i-mberrin-homologia-nga-hollanda-por-jane-njesoj-si-dy-pika-uji-55118" }