Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’ (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 04-10-2016 Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’ (FOTOT)

Një ngjashmëri e llahtarshme! Ministres sonë të Mbrojtjes i mbërrin nga Hollanda homologia, Jeanine Hennis-Plasschaert dhe duhet thënë se kanë befasuar.

Njësoj si dy pika uji! Dy gra ministre në dy dikastere shumë të rëndësishme, por të konsideruara ‘’burrash’’ dolën sot para gazetarëve në Tiranë në konferencën e tyre të shtypit.

Të dyja bionde, me flokë jo të gjatë, veshur me xhaketa të zeza dhe pantallona dhe tepër të përmbajtura e të qeta në deklaratën e tyre.

Të përmbajtura njëkohësisht edhe në tonalitetet e grimit, po ashtu edhe në bizhuteri.

mimi.jpgmimi2.jpgmimi3.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090138912200928
array(1) { ["section"]=> string(109) "ngjashmeri-e-llahtarshme-kodhelit-i-mberrin-homologia-nga-hollanda-por-jane-njesoj-si-dy-pika-uji-fotot-55051" }