Ngjela e kritikoi mbrëmë për pamjen jo serioze, Erion Braçe shkon urgjent te berberi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 07-06-2019 Ngjela e kritikoi mbrëmë për pamjen jo serioze, Erion Braçe shkon urgjent te berberi (FOTO)

Zëvendës-kryeministri Erion Braçe u kritikua nga avokati Spartak Ngjela për pamjen jo serioze në emisionin 'Open'.

Pas kritikave, Braçe ka shkuar te berberi dhe ka hequr mjekrën, duke bërë një ndryshim mjaft të madh.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë zëvendës-kryeministri, i cili ka publikuar në Instagram një foto me berberin.

'FOTO E DITES/SOT

Pas verejtjeve per pamjen jo serioze dje
duke nisur nga verejtja e avokat Ngjeles,
sot tek mjeshtri per te ndryshuar dhe,
respektuar te gjithe,
mjeshtrat punetore se pari!', shkruan Braçe.

fyjkhjkl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096659660339355
array(1) { ["section"]=> string(95) "ngjela-e-kritikoi-mbreme-per-pamjen-jo-serioze-erion-brace-shkon-urgjent-te-berberi-foto-167265" }