Ngjela optimist: Ky do jetë viti i identifikimit të së keqes shqiptare

Publikuar tek: politike, më 23:06 10-01-2016 Ngjela optimist: Ky do jetë viti i identifikimit të së keqes shqiptare

Avokat Spartak Ngjela shprehet optimist në një status të shkurtër në profilin e tij, teksa gjen rastin të postojë edhe një “selfie”.

Ngjela është optimist të paktën për një gjë, që “ky do të jetë viti i identifikimit të së keqes shqiptare”.

“Harresa është njerëzore, por ne shqiptarët sikur kemi harruar ca si shumë.

...Ky vit do të jetë viti i identifikimit të së keqes shqiptare...Ju përshëndes miqësisht”, shkruan Spartak Ngjela në statusin e tij që besohet se i referohet Reformës në Drejtësi dhe zhvillimeve që pritet të pasojnë miratimin e saj.

1426283_10204894205827486_7046756084101776301_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091760158538818
array(1) { ["section"]=> string(75) "ngjela-optimist-ky-do-jete-viti-i-identifikimit-te-se-keqes-shqiptare-29640" }