Ngjela rrëfen: “Dimri po ikën por a do shtypet koka e gjarprit në Shqipëri”, më pyeti një burrë i sinqertë. Dhe ja përgjigjia që i kthen avokati

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:03 28-02-2016 Ngjela rrëfen: “Dimri po ikën por a do shtypet koka e gjarprit në Shqipëri”, më pyeti një burrë i sinqertë. Dhe ja përgjigjia që i kthen avokati

Avokat Spartak Ngjela ndan me ndjekësëit dhe miqtë e tij pyetjen e një burri të sinqertë, siç e quan ai.

"Dimri po ikën, avokat, - me tha një burrë i sinqertë sot - por, a do shtypet dot koka e gjarprit vjedhes në Shqipëri?"
"Amerika i fiton luftërat me larot e pushtetit - i thashe une - do ta çlirojë Shqipërinë dhe shqiptarët nga kjo zgjedhë".
"Zoti i qoftë në ne!" - tha, dhe iku”, rrëfen Ngjela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024641990661621
array(1) { ["section"]=> string(145) "ngjela-rrefen-dimri-po-iken-por-a-do-shtypet-koka-e-gjarprit-ne-shqiperi-me-pyeti-nje-burre-i-sinqerte-dhe-ja-pergjigjia-qe-i-kthen-avokati-33718" }