Ngjela: Shqiptarë të grabitur, edhe pak durim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:01 13-04-2016 Ngjela: Shqiptarë të grabitur, edhe pak durim

Avokat Spartak Ngjela e ka ndjekur me mjaft interes çështjen e Reformës në Drejtësi për të cilën thotë se do të bëhet.

Avokati është shpresëplotë për këtë reformë ndërsa i kërkon ‘shqiptarëve të grabitur” edhe pak durim.

“Ore... doni apo nuk doni ju, Reforma në Drejtësi do te bëhet... në procese do shkoni...dhe parate e vjedhura do t'ju merren. Shqiptarë të grabitur - edhe pak durim”, shkruan Ngjela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088069438934326
array(1) { ["section"]=> string(49) "ngjela-shqiptare-te-grabitur-edhe-pak-durim-37617" }