Ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi MESAZH shqiptarëve: Jemi bashkë, më votoni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 16-05-2019 Ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi MESAZH shqiptarëve: Jemi bashkë, më votoni

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi do të ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, në natën e dytë të gjysmëfinales.

Pak orë para fillimit të spektaklit, Jonida ka falenderuar të gjithë përkrahësit në një postim në Instagram.

Këngëtarja i thotë shqiptarëve se ashtu si gjatë kësaj kohe, do të jetë me ne në këtë sfidë dhe për këtë arsye i kërkon që të votojnë Shqipërinë në numrin 14.

‘Sot eshte mbremja per te cilen kam, kemi punuar me shume dashuri! Qe nga emocionet e para te Dhjetorit e deri ne keto çaste, jam rrethuar si kurre me pare me energjine e nje publiku te jashtazakonshem qe perkrahu, mbeshteti dhe kendoi me muaj te tere shqip #KthejuTokes! Per pak ore ngjitem ne skenen e Eurovision, aty ku miliona zemra ngrihen peshe! Nese mundeni dhe do ndiqni festivalin, ju ftoj te votoni Shqiperine me numrin #14! Jemi bashke ne kete sfide, une me fuqine e shpirtit tim, ju me televotimin! Ju dua! Pacim fat’, shkruan këngëtarja.

51731.jpg

ob_97d6e2_albanie.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067310333251953
array(1) { ["section"]=> string(98) "ngjitet-sonte-ne-skenen-e-eurovizion-jonida-maliqi-mesazh-shqiptareve-jemi-bashke-me-votoni-164572" }