Ngjyrat "Bardh e Zi" të Veliajt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:07 10-02-2015 Ngjyrat

Përmbytjet mesa duket, nuk sjellin vetëm shkatërrim dhe ngërçe politike por edhe dashuri e paqe.Këtë na e dëshmon kjo foto e publiuar nga ministri Veliaj. Edhe mos ta kesh fare ndjeshmërinë prej artisti, kjo pamje të ndjell artistllëkun ngado.

Bardh e zi, symbyllur, buza-gaz, dora e rrudhosur e plakut të urtë  që prek faqen e ministrit, apo ajo puthja e tij në faqen tjetër…të bëjnë të harrosh fare rrethanat në të cilat është shkrepur kjo foto.

“Ja pse e dua këtë punë,”-shkruan ministri Veliaj! Eh, kush nuk do ta donte thuaj!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010345935821533
array(1) { ["section"]=> string(34) "ngjyrat-bardh-e-zi-te-veliajt-2939" }