Ngjyrat e qytetit të Shkodrës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:43 06-08-2015 Ngjyrat e qytetit të Shkodrës

Ngjyrat e qytetit të Shkodrës. Si foto dite sot është përzgjedhur një pamje nga kryeqyteti i Veriut, Shkodra. Lumi Buna dhe disa shtëpi të vjetra shkodrane zënë pamjen kryesore në këtë foto. Kjo foto e veçantë është realizuar nga një përdorues i Instagramit, ndërsa është postuar në Facebook nga “Invest in Albania”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010354042053223
array(1) { ["section"]=> string(35) "ngjyrat-e-qytetit-te-shkodres-17843" }