Ngrin ujëvara e Niagarës, spektakël nga natyra (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 11:18 24-01-2019 Ngrin ujëvara e Niagarës, spektakël nga natyra (FOTOT)

Dimri ka mbërritur zyrtarisht në Ontario, Kanada, pasi ujëvara e Niagarës ka ngrirë.

Temperaturat nën zero kanë dhuruar spektakël për vizitorët që ndodheshin aty, të cilët nuk kanë hezituar të fotografojnë dhe të shpërdajnë më pas pamjet e ujëvarës më të bukur në botë në rrjetet sociale.

Pjesët e mbulura me akull të bardhë tregojnë një pamje fantastike të natyrës./Newsbomb.al

Niagara-Falls-freezing-10.jpg

Niagara-Falls-freezing-9.jpg

Niagara-Falls-freezing-1.jpg

Niagara-Falls-freezing-14.jpg

Niagara-Falls-freezing-2.jpg

Niagara-Falls-freezing-4.jpg

Niagara-Falls-freezing-12.jpg

Niagara-Falls-freezing-15.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010475873947144
array(1) { ["section"]=> string(58) "ngrin-ujevara-e-niagares-spektakel-nga-natyra-fotot-150110" }