'Ngrita këmbën dhe...', Lei Kraja tregon momentin e sikletshëm në stadium 'Air Albania'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:37 25-05-2020 'Ngrita këmbën dhe...', Lei Kraja tregon momentin e sikletshëm në stadium 'Air Albania' Lei Kraja

Moderatorja e sportit Lei Kraja ka qenë e ftuar në emisionin "Why Not" nga Roza Lati.

Ajo ka treguar një rast mjaft të sikletshëm, kur i janë grisur pantallonat në transmetim.

“Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista”, tregoi Lei.

Moderatorja njihet për format e saj mjaft tërheqëse, ndaj shpeshherë publikon edhe foto të ndryshme ku i nxjerr në pah hiret e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085179805755615
array(1) { ["section"]=> string(86) "ngrita-kembet-dhe-lei-kraja-tregon-momentin-e-sikletshem-ne-stadium-air-albania-207725" }