Ngritja e KLGJ dhe KLP, Rama poston FOTON dhe tallet me treshen e deputetëve të PD: Peisazh opozitar

Publikuar tek: politike, më 23:06 08-02-2018 Ngritja e KLGJ dhe KLP, Rama poston FOTON dhe tallet me treshen e deputetëve të PD: Peisazh opozitar

Pas votimit të listave me anëtarët për KLP dhe KLGJ, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama.

Rama, ndryshe nga Donald Lu që reagoi në mënyrë serioze duke e quajtur lajm të mirë ngritjen e KLGJ dhe KLP, ka reaguar në mënyrën e tij origjinale, komike.

Kryeministri ka postuar foton e tre deputetëve të PD-së gjatë kohës që u votuan listat dhe shkruan “Peisazh opozitar gjatë votimit për ngritjen e organeve të reja të drejtësisë”.

asdfqwegfg3wgg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011420965194702
array(1) { ["section"]=> string(105) "ngritja-e-klgj-dhe-klp-rama-poston-foton-dhe-tallet-me-treshen-e-deputeteve-te-pd-peisazh-opozitar-109650" }