Ngroheshin me qymyr druri, intoksikohen dy të moshuar, nisen me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 13-01-2017 Ngroheshin me qymyr druri, intoksikohen dy të moshuar, nisen me urgjencë drejt spitalit

Dy të moshuar janë dërguar me urgjencë në spital pasi janë intoksiokuar si pasojë e ngrohjes më qymyr.

Mësohet se dy të moshuarit me iniciale E.S, 60 vjeç dhe S.S, 64 vjeç janë dërguar në reanimacionin e Fierit , por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Njoftimi i plotë:

Më datën 12.01.2017, kanë shkuar në Spitalin Rajonal Fier dhe ndodhen në reaminacion shtetasit:

E.S, 60 vjeçe dhe S.S, 64 vjeç, banues në fshatin Dukas, Patos.

Këta shtetas (bashkëshort) duke u ngrohur në banesën e tyre me qymyr druri, janë intoksikuar nga monoksidi i karbonit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet bashkëshorti i gjyqtares, Majlinda Andrea: 50 mijë € i mora në trotuar, gruas i thashë…
Gripi merr një tjetër jetë, vdes në spital pacienti nga Tirana »
Article Logic
Execution time: 0.011572122573853
array(1) { ["section"]=> string(91) "ngroheshin-me-qymyr-druri-intoksikohen-dy-te-moshuar-nisen-me-urgjence-drejt-spitalit-65391" }