Nia e Kastro Zizos si një lule, këngëtari baba i dedikon fjalët e ndjera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:38 11-05-2016 Nia e Kastro Zizos si një lule, këngëtari baba i dedikon fjalët e ndjera

“Edhe 100 dritë. Dashuria për ty nuk ka numër. Nia ime...” Ky është urimi i ndjerë i këngëtarit Kastro Zizo për bijën e tij të vogël në ditën e saj të lindjes.

Nia siç mund ta shikoni në këtë foto, është rritur shumë dhe dalë-ngadalë do i bëhet shoqe Kastros, megjithse ai thotë se e ka që tani.

Kastro është shumë i lidhur me vajzën e tij Nia, fryt i martesës së dytë të këngëtarit sikurse edhe djalin Dankan që e bëri për herë të parë baba. Të dyve u ka dedikuar këngën “Papalove”, bashkëpunim me Young Zerkën.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017505884170532
array(1) { ["section"]=> string(77) "nia-e-kastro-zizos-si-nje-lule-kengetari-baba-i-dedikon-fjalet-e-ndjera-40136" }