Nicole Kidman kritikohet ashpër, fustani i saj më i shëmtuari i mbrëmjes (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 30-01-2017 Nicole Kidman kritikohet ashpër, fustani i saj më i shëmtuari i mbrëmjes (Foto)

Yjet e Hollywood kanë shkëlqyer në mbrëmjen ‘Screen Actor’s Guild Aëards’ në Los Angeles, por jo të gjithë goditën në shenjë me veshjet e tyre.

Konkurrenca këtë vit ka qenë e ashpër dhe sipas stilistëve të njohur fustani më i shëmtuar i mbrëmjes ka qenë ai i Nicole Kidman.

Kidman kishte veshur një fustan jeshil me shkëlqim dhe dekolte të hapur të markës Gucci.

Fustani i saj ka marrë vëmendje të madhe por jo për mirë, duke u cilësuar si fustani më i shëmtuar i mbrëmjes shkruan 'Daily Mail'.

nicol.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035109996795654
array(1) { ["section"]=> string(82) "nicole-kidman-kritikohet-ashper-fustani-i-saj-me-i-shemtuari-i-mbremjes-foto-67095" }