Nik Xhelilaj në Tiranë, e pret kolegia më seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:10 24-12-2016 Nik Xhelilaj në Tiranë, e pret kolegia më seksi

Ky vit duket se ka qenë shumë i suksesshëm për aktorin e njohur shqiptar Nik Xhelilaj. Ai ka interpretuar në filmin gjerman “Winnetou”, një prodhim kinematografik shumë i dashur për publikun gjerman.

Premiera e tij është prezantuar pak ditë më parë në Gjermani dhe menjëherë pas saj, aktori simpatik ka fluturuar drejt familjes dhe Tiranës.

Por siç e shohim edhe në foto, djaloshin simpatik duket se mezi e ka pritur edhe kolegia dhe mikja e tij e ngushtë, Olta Gixhari. Ka qenë Niku ai që ka postuar një foto me bionden seksi ku duken shumë të lumtur  bashkë./Blitz.al

15696461_10210970021904479_815666222_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02238392829895
array(1) { ["section"]=> string(52) "nik-xhelilaj-ne-tirane-e-pret-kolegia-me-seksi-63648" }