Niko Peleshi feston ditëlindjen, e bija i bën urimin e ndjerë: Je shoku im i ngushtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:17 11-11-2019 Niko Peleshi feston ditëlindjen, e bija i bën urimin e ndjerë: Je shoku im i ngushtë

Sot për ish-ministrin e Bujqësisë, Niko Peleshi është një ditë e veçantë.

Ai feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 49 vjeç.

Në këtë moment special nuk kanë munguar urimet e shumta në rrjetet sociale për ish-ministrin.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë urimi i vajzës, Aleksia.

Kjo e fundit  ka publikuar një video me të në Instastoryn e saj dhe e ka shoqëruar me disa fjalë të ngrohta, që do t’i donte çdo baba.

‘Gëzuar ditëlindjen shoku im i ngushtë, dashuria ime, luftëtari im, heroi im. Të dua bab‘!’, ka shkruar Aleksia.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076119899749756
array(1) { ["section"]=> string(89) "niko-peleshi-feston-ditelindjen-e-bija-i-ben-urimin-e-ndjere-je-shoku-im-i-ngushte-185522" }