Niko Peleshi me djalin dhe vajzën, tifozë të çmendur të Bayern-it (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:35 12-04-2017 Niko Peleshi me djalin dhe vajzën, tifozë të çmendur të Bayern-it (Foto)

Zëvendës kryeministri Niko Peleshi është duke ndjekur ekipin e tij të zemrës, Bajernin e Mynihut, së bashku me vajzën, Aleksian dhe djalin, Johanin.

Të veshur me uniformat e bavarezëve, familja Peleshi duket tepër e fokusuar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Bajernit.

Por zv/kryeministri dhe fëmijët e tij duhet të jenë duke përjetuar momente jo të këndshme pasi Bajerni aktualisht është duke humbur me rezultatin 1-2, me një penallti të humbur dhe me një lojtar të ndëshkuar me karton të kuq. /Newsbomb.al

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088601112365723
array(1) { ["section"]=> string(75) "niko-peleshi-me-djalin-dhe-vajzen-tifoze-te-cmendur-te-bayern-it-foto-74987" }