Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:24 01-04-2017 Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve”

I veshur sportiv, zv/kryeministri Niko Peleshi ka vendosur të zbavitet për disa çaste duke luajtur futboll me djalin e tij, Johanin dhe shokët e tij.

Peleshi duket se nuk i ka rezistuar dot lojës së futbollit duke shkëmbyer disa pasime me djalin e tij teksa ka isnpektuar punimet në Qytetin e ri të Fëmijëve në Korçë.

Por ajo që bie në sy është se te të gjitha fotot, zvkryeministri ka zgjedhur ta shmangë djalin e tij nga fokusi i fotografisë, duke u shfaqur vetë përballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda vilës luksoze të Mihrie Braha- Naim Abazi dhe historia e tyre e jashtëzakonshme e dashurisë
Vogëlushja nga Fieri mahnit me paraqitjen e saj, konkurron në garën botërore të bukurisë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011572122573853
array(1) { ["section"]=> string(79) "niko-peleshi-sic-nuk-e-keni-pare-futboll-me-te-birin-te-qyteti-i-femijeve-73745" }